CBE Polska

Article Index
Start
Miniona edycja
Program
Prelegenci
Podmioty współpracujące
Lokalizacja i nocleg
Rejestracja
index baner indexIII foto


Szanowni Państwo,

już dziś zapraszamy na doroczną - IV Międzynarodową Konferencję INDEX - Bezpieczeństwo procesowe i wybuchowe w przemyśle chemicznym”, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2016 r. w Krakowie w hotelu Best Western Premier Krakowie. Firma CBE POLSKA jako wyłączny Partner Główny wspiera Grupę Wolff zarówno merytorycznie jak i wizerunkowo. Połącznie kompetencji i doświadczeń obu firm ma na celu szersze rozpropagowanie konferencji i otwarcie jej na nowe branże i partnerów.

Konferencja INDEX to cykl debat, i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Rokrocznie odwiedza ją od 150 do 200 osób. W minionych trzech edycjach wydarzenia brało udział łącznie pół tysiąca ekspertów związanych z dziedziną bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego w przemyśle. Głównym celem konferencji jest zgromadzenie ekspertów reprezentujących przemysł chemiczny by mogli wymieniać się doświadczeniami w zakresie wdrażania procedur bezpieczeństwa w produkcji. Ponadto na wydarzeniu omawiane są kwestie formalno - prawne, jak również aktualne otoczenie regulacyjne które przekłada się bezpośrednio na wdrożenia w firmach. Oprócz części wykładowej, konferencji towarzyszy również praktyczny pokaz wybuchów gazów i pyłów oraz skuteczności różnego typu systemów ochronnych. W tym celu uczestnicy konferencji zostaną przewiezieni na pobliski poligon wojskowy.

Tegoroczna agenda konferencji obejmuje:

W dniach 6- 7 października 2016 roku (w godzinach 9:00 - 16:00) - część wykładową, która zawiera obrady na sesji plenarnej
W dniu 6 października 2016 roku (wieczorem) - pokaz wybuchów oraz uroczystą kolację (nieformalne spotkanie sprzyjające nawiązywaniu relacji biznesowych)

Merytorycznie będzie skupiać się na następujących zagadnieniach:
 • Zapobieganie poważnym awariom przemysłowym - SEVESO
 • Bezpieczeństwo procesowe
 • Bezpieczeństwo pożarowe
 • Bezpieczeństwo wybuchowe
Do udziału w konferencji zapraszamy:
 • szeroko rozumiany sektor chemiczny, petrochemiczny, offshore farmację oraz przemysł farb i lakierów
 • biura projektowe i inżynierskie
 • organizacje państwowe i firmy ubezpieczeniowe
 • przedstawicieli następujących działów:
  • kadrę kierowniczą i inżynierską
  • technicznych i utrzymania ruchu
  • osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, BHP w przedsiębiorstwie

index mini1

Sprawdź nasze doświadczenie! Zobacz relacje poprzedniej edycji konferencji pod nazwą: "III MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA INDEX 2015 – Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle", która odbyła się w dniach 19-20 listopada 2015 roku w Krakowie. Wydarzenie było objęte patronatem ówczesnego Ministerstwa Gospodarki. Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 200 osób.


Jestem przekonana, że podczas nadchodzącej IV konferencji "INDEX 2016" stworzymy miejsce do ciekawej merytorycznej debaty w gronie specjalistów. Jednocześnie zaprezentujemy najnowsze wdrożenia oraz najciekawsze rozwiązania technologiczne. Serdecznie zapraszamy do współpracy i udziału w wydarzeniu!

Maria Przekopowska
Dyrektor Zarządzający CBE PolskaJoomlart